• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Creamiddagen op de Bonnetop

Creamiddagen op de Bonnetop

 Beste ouders van de Bonnetop,

In dit nieuwe jaar willen wij op de Bonnetop graag weer starten met een handvaardigheidscircuit op de vrijdagmiddag voor de groepen 6, 7 en 8 (van 13.15 - 14.15 uur). Wie-o-wie kan en wil ons daarbij helpen?

Aanmelden kan door te reageren op het al eerder verzonden bericht in DigiDUIF. Al een idee of voorkeur voor een activiteit? Graag aangeven in het bericht. Ook creatieve opa's, oma's, pakes en beppes zijn uiteraard van harte welkom!
U kunt zich natuurlijk ook gewoon bij de leerkracht opgeven.

Ik kijk uit naar jullie reacties, waarvoor natuurlijk alvast heel veel dank.

Hartelijke groeten,

Karin van Esch

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl