• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Kerstviering in de kerk

Kerstviering in de kerk

Op woensdagmorgen 19 december zijn wij met alle kinderen in drie groepen naar de St. Martinuskerk geweest. Alle Bonnetoppers hebben de kinderen van de groepen één, twee en drie van de Bonne begeleid en liepen keurig hand in hand in een lange rij naar de Singel. In de kerk hebben wij gezongen, pastoor heeft een mooi verhaal verteld en na de zegen van pastoor zijn wij weer naar school gelopen. 

Wilt u alle foto's zien ga dan naar foto album

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl