• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Boswachter op bezoek bij de kleuters

Boswachter op bezoek bij de kleuters

Op 8 november kregen we in de groepen 1 en 2 visite van een boswachter! Wat was dat leuk. Eerst mochten we de klas omtoveren tot een echt bos. Dat deden we door prachtige bladeren te laten dwarrelen in de lucht. Op de grond maakten ze met elkaar een mooie ondergrond voor….de dieren! In de klas waren namelijk allemaal al (opgezette) dieren verstopt. Een wild zwijn, een das, een vos, een uil, een roofvogel, een konijn… Deze dieren mochten we aanraken en wat voelde dat heerlijk zacht. De boswachter heeft ons veel verteld over wat de dieren eten, of ze wel of niet gevaarlijk zijn en hoe ze wonen in het bos. Na afloop hebben we allemaal een boswachter diploma gekregen. Goed gedaan!

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl