• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

?Kanjer/anti-pestcoördinatoren aanspreekpunt voor kinderen en ouders

?Kanjer/anti-pestcoördinatoren aanspreekpunt voor kinderen en ouders

De afgelopen periode zijn juf Cilia en juf Jitske bij de groepen 3-8 langs geweest om iets te vertellen over hun functie als kanjer/anti-pestcoördinator binnen ons kindcentrum. Zij zijn aanspreekpunt voor kinderen en ouders in het kader van anti-pestbeleid.
Door middel van stellingen hebben de beide coördinatoren de kinderen duidelijk gemaakt wanneer ze bij hen aan kunnen kloppen. Ze hebben vooral duidelijk gemaakt wanneer je naar hen toe komt en wanneer je naar de eigen leerkracht kunt gaan.
Mocht er sprake zijn van ongewenst gedrag, zoals pesten, en uw kind wil met iemand wil praten, dan is het mogelijk om een afspraak te maken met juf Cilia of juf Jitske. Dit kan na of tijdens schooltijd. Zij behandelen alle problemen vertrouwelijk.
Cilia Witteveen (werkt op ma-di-woe)e-mail: c.witteveen@bonifatiussneek.nl
Jitske Beek (werkt op ma-di-woe)e-mail: j.beek@bonifatiusssneek.nl

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl