• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Kietel nooit een tijger...

Kietel nooit een tijger...

Er is één ding dat je nooit moet doen in de dierentuin……….. Wij weten het inmiddels allemaal: kietel noooooooit een tijger!! Want wat er dan gebeurt………………
De kinderen hebben dieren geteld, nagebouwd van Duplo, dierenhokken gebouwd van blokken, slangen gemaakt én zelfs in het Engels gesproken over dieren die ‘on the land’ of ‘in the sea’ leven. Gelopen als een olifant, muziek gemaakt op het lied “Met z’n allen naar de dierentuin”. Kortom het was erg leerzaam en heel erg leuk!
Ook is er hard gewerkt aan het thema “Bonne Fryslân 2018”, nog een geweldig project met als afsluiter een bijzondere tentoonstelling in het Bonifatiushuis. Jullie zien dat het een groot succes was waar wij allemaal erg trots op zijn!
Met gym is iedereen een kei geworden in mikken en rollen. Oefenen, oefenen, het gaat super goed! 
Natuurlijk was er ook tijd om geweldige bouwsels te maken! Met hamers en ander gereedschap werd hard gewerkt J Als kers op de taart kon er gespeeld worden in de nieuwe zandbak én dat was heerlijk met deze zomerse temperaturen, dat het maar een mooie zomer mag worden!

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl