• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Culturele Hoofdstad op ons IKC Bonifatius

Culturele Hoofdstad op ons IKC Bonifatius

Dat dit jaar Leeuwarden gekozen is als Culturele Hoofdstad, wist u natuurlijk al. 
Meteen na de meivakantie zijn we gestart met het project BonneFryslân2018. We werken over alles wat bij Friesland hoort, daarnaast worden er prachtige kunstwerken gemaakt. Deze kunstwerken worden tentoongesteld in het Atrium van het Bonifatiushuis. 
Op vrijdag 1 juni gaan we met alle groepen deze tentoonstelling bewonderen. In het weekend van 2 en 3 juni is deze tentoonstelling geopend voor alle belangstellenden! Jullie kunnen langskomen van 10.00 uur tot 11.30 uur en van 15.00 uur tot 18.00 uur. 
 
We zien jullie reacties in het gastenboek graag tegemoet!
 
Met vriendelijke groeten,
de projectcommissie,
juf Wiesje, juf Canèsia, Liane Dekker, Marleen Peelen, Eline Rijken en juf Jinke
 

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl