• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Schoolfotograaf wel of niet

Schoolfotograaf wel of niet

Ieder jaar komt bij ons de schoolfotograaf om alle kinderen, broertjes/zusjes en groepen op de foto te zetten. Wij merken dat er mogelijkerwijs, door alle digitale foto's, minder belangstelling is voor het afnemen van de foto's. Wij willen daarom een steekproef nemen of wij doorgaan met de schoolfotograaf of niet. 
Op de Bonne hangen er lijsten waarop u kunt melden of u nog behoefte heeft aan schoolfoto's. Op de Bonnetop, waar lang niet alle ouders dagelijks komen, zullen wij de kinderen vragen om het thuis even te overleggen.

N.B.
Wat er ook gaat gebeuren, we zorgen natuurlijk altijd dat er een afscheidsfoto van groep 8 wordt gemaakt.
 

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl