• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Maak kennis met insecten

Maak kennis met insecten

Bert van Geel was afgelopen donderdag op bezoek bij de BonneBREAK om les te geven over de natuur. Bert heeft veel verstand van de natuur en zeker ook over insecten. Dit keer had Bert dan ook diverse insecten meegenomen om te laten zien. De kinderen waren heel enthousiast. Het spannendste was de vogelspin, die Bert even ging plagen om te laten zien hoe hij zich verdedigt zonder zijn gif te verliezen.
We kijken nu al uit naar de volgende bezoeken van Bert. Bert komt de komende vier vrijdagen langs op de Bonne om te vertellen over de natuur. Op 23 april komt Bert weer langs op de Bonnetop om te vertellen over reptielen. Inschrijven kan via de onderstaande link.
https://www.eigen-en-wijzer.nl/sneek/activiteitenprogramma-bonifatiusschool-sneek/
 

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl