• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

​Wereldwijde Wiskunde Wedstrijd W4Kangoeroe

​Wereldwijde Wiskunde Wedstrijd W4Kangoeroe

Kangoeroe is de grootste reken- en wiskundewedstrijd ter wereld (www.w4kangoeroe.nl). Er doen ruim 60 landen mee en in Nederland zullen ongeveer 2300 scholen mee doen. Dit jaar wordt het voor de 25e keer georganiseerd in Nederland.
Dit jaar doet IKC Bonifatius ook weer mee en met maar liefst 82 kinderen uit de groepen 6 en de plusklas! Op donderdagochtend 15 maart zullen deze leerlingen individueel of als duo de opdrachten maken en op deze manier meedoen aan de wedstrijd.
We wensen hen heel veel succes!

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl