• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

​Leerlingen bouwen robot

​Leerlingen bouwen robot

Elke basisschool in Friesland heeft een robot ontvangen, inclusief een lespakket. De robots promoten in eerste instantie een loopbaan in de techniek waar we in de toekomst veel arbeidskrachten nodig hebben. En anderzijds kunnen de robots helpen met rekenen, taal en nieuwe vaardigheden als computational thinking.
Dit fantastische project wordt mede mogelijk gemaakt door de provincie Fryslân en gemeente Smallingerland in samenwerking met Christelijk Basisonderwijs Fryslân (CBOF) en Openbaar Onderwijs Fryslân (BDOF).
 
Leerlingen van IKC Bonifatius bouwden de robot onder leiding van juf Femke Postma.
Op 21 februari a.s. zijn we uitgenodigd om met vier leerlingen en juf Femke naar het Fries EDU-robotics event te komen, waar ook André Kuipers zal zijn. Tijdens dit event in de Harmonie (stadsschouwburg) in Leeuwarden zullen alle robots te zien zijn. Voor en na het programma met André Kuipers kunnen leerlingen zélf 'spelen' met de nieuwste techniek op de techno playground.

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl