• Op kamp met groep 7
  • onze leerlingenraad
  • Kanjertraining
  • Spelletjescircuit
  • instrument in de klas

Op kamp met groep 7

onze leerlingenraad

Kanjertraining

Spelletjescircuit

instrument in de klas

Voortzetten van creamiddagen op de Bonnetop

Voortzetten van creamiddagen op de Bonnetop

Wij gaan op de Bonnetop de laatste ronde in van ons eerste crea-circuit.
Na de kerstvakantie zijn wij hier op vrijdagmiddag mee begonnen en dat is ons erg goed bevallen. Lekker creatief bezig zijn op het einde van de week. Gelukkig had een 9-tal ouders gehoor gegeven aan onze oproep om mee te doen aan het circuit. Met zo'n groot aantal ouders kunnen wij  de groepen verdelen over 14 of 15 onderdelen met als groot voordeel: Veel keus voor kinderen en kleine groepen.
Na de voorjaarsvakantie willen wij doorgaan met ons crea-circuit. Heeft u zin om ook een onderdeel van het circuit te verzorgen, dan bent u van harte welkom. Wilt u eerst meer informatie, dan kunt u zich bij de leerkrachten melden. 
De exacte data zijn: 9 en 23 maart, 6 en 13 april en de derde ronde op 18 en 25 mei.
 

<< terug naar overzicht
IKC Bonifatius     Leeuwarderweg 30, 8605 AH Sneek     t 0515 - 412 719     info@bonifatiussneek.nl